Kontakt

Ettevõte: Happy Workplace OÜ Reg. nr: 14327101 Aadress: A. Adamsoni tn 32-2, 10137 Tallinn, Harjumaa Telefon +372 52 09 285 E-post: info@healthyme.ee

Meist

Happy Workplace OÜ meeskonnas on igaüks tööõnneinsener.

Happy Workplace OÜ on keskendunud tööheaolu uurivate ja disainivate töövahendite loomisele. Organisatsioonide eesmärk on keskenduda oma põhitegevusele ja teha seda, milleks neid on ellu kutsutud. Ometi ei saa nad teha seda ilma oma inimeste pühendumuse ja tööõnneta. Kiiruses ja sihtide poole rühkimises võib vahel kaduma saada igaühe isiklik tööõnn ja heaolu. Olgu siis liigse pinge, kiiruse, stressi, tunnustuse puudumise, töötüdimuse või juhtimispõhimõtete mitte mõistmise tõttu.

HealthyMe.ee aitab näpu peale panna kui on põhjust muretsemiseks ning hetkega välja sõeluda valdkonnad, mis tähelepanu vajavad, selmet kulutada aega bürokraatiale või kõikehõlmavatele tegevuskavadele, mis tegelikult organisatsiooni edasi ei aita.

Lisaks on ettevõttel toode Happyme.ee, mis on inimese järgi disainitud heaolu-uuringu ja arenguvestluse süsteem, kus on olulisel kohal ka toitev edasiside ja igaühe isiklik tööpühendumus. Happy Workplace OÜ asutaja Tiina on tööõnne uurinud juba aastast 2001 ning kaasasutajad Urmas, Leane ja Magnus nakatusid kuus aastat tagasi tööõnne teadusliku mõõtmise, uurimise ja organisatsioonide disainiga.

Meeskond

Tiina Saar-Veelmaa

Tiina Saar-Veelmaa

tööõnneinsener
Magnus Meldre

Magnus Meldre

tööõnneinsener
Leane Aron

Leane Aron

tööõnneinsener
Kaidi Nigulas

Kaidi Nigulas

tööõnneinsener